MK 1956

Misyonumuz

Orta Anadolunun geleneksel et kavurma stilini bize özgü yöntemlerle harmanlıyor, en iyisini ve en güzelini sizlere sunmak için çabalıyoruz.

MK 1956

Vizyonumuz

Babadan oğula usta çırak ilişkisi içerisinde 65 yılı aşkın bir süreyi geride bırakırken sizlerle buluşmanın heyecanını her gün erken saatlerde ocağımızı yakarken yaşadık, yaşamaya devam edeceğiz.

Kazanlı

Meşhur Kavurmacı 1956

1956 yılında büyük dedemiz Ahmet Çavuş tarafından kurulduk. Bu tarihten itibaren lezzetlerimiz çokça sevildi ve bu sevgi bizi günümüze kadar taşıdı.

Orta Anadolunun geleneksel et kavurma stilini bize özgü yöntemlerle harmanlıyor; kullandığımız dana ön kol etimizi sizler için özenle işleyerek geleneksel kuzine sobamızda meşe alevinde bakır tenceremizde 3-4 saat çok keyif alarak hazır hale getiriyoruz. Bu şekilde ustalığını bize, lezzetini ise siz değerli misafirlerimize özel hale getiriyoruz.

Babadan oğula usta çırak ilişkisi içerisinde 65 yılı aşkın bir süreyi geride bırakırken sizlerle buluşmanın heyecanını her gün erken saatlerde ocağımızı yakarken yaşadık.

Hizmet verdiğimiz ortamın siz değerli misafirlerimizin ve çalışma arkadaşlarımızın tüm ideal beklentilerini karşılama konusundaki başarımızın sırrı hiç kaybetmemiş olduğumuz hassasiyetimizden gelmektedir. 1956’da duyduğumuz heyecanı hiç kaybetmeden, yıllar boyu birlikte olabilmek dileği ile…

Fatih ÜNLÜTÜRK

Master Chef
frederick

Adres:

Satıkadın Mh. Ankara Blv. No: 66/A
Kahramankazan / ANKARA

Email:

info@kazanlimeshurkavurmaci.com.tr

Rezervasyon:

0312 814 13 41
0505 287 6788
0532 325 76 11

Kazanlı Meşhur Kavurmacı © 2021. All Rights Reserved | Webtasarım SEOSAHANET.NET